Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+

Luty 2022 –  Luty 2024

Koordynator projektu

Partnerzy projektu:

Dzięki projektowi DREAM (Do Real Enterprises and Marketing) chcemy zbudować kurs online (MOOC – Massive Online Open Course), dzięki któremu młodzi ludzie mogą nauczyć się, jak przygotować się do założenia założeniem firmy.

Kurs udostępniony będzie na zbudowanej przez nas platformie internetowej. Będzie zbudowany z wykorzystaniem technik grywalizacji – kurs podzielony jest według stopnia zaawansowania i zdobytego doświadczenia, w trakcie jego trwania uczestnikom przyznawane są motywujące odznaki. Po jego ukończeniu, uczestnik będzie znał pojęcia ekonomiczne, będzie umiał napisać biznesplan, sporządzić strategię marketingową oraz zaplanować przyszłość swojej firmy – Małego lub Średniego Przedsiębiorstwa. (MŚP).

Planujemy promować przedsiębiorczość, angażując co najmniej 1500 młodych osób w wieku od 18 do 24 lat z Unii Europejskiej i krajów partnerskich. Poprzez DREAM chcemy stworzyć sieć przedsiębiorców, inwestorów i mentorów, którzy mogą zaoferować młodym ludziom możliwości nauki i wsparcia.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej projektu oraz na Facebooku.

 

 

Translate »