Drodzy Czytelnicy,

Planujemy uruchomić nasz darmowy MOOC o tym, jak zostać wirtualnym asystentem w Marzec 2023 roku!

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie wiesz o tym, kim jest wirtualny asystent. Na wszelki wypadek, oto przypomnienie definicji: wirtualny asystent to osoba, która świadczy usługi wsparcia dla firmy ze zdalnej lokalizacji. Może pracować jako freelancer lub w agencji usług cyfrowych. Usługi te mogą obejmować od mniej technicznych usług cyfrowych, takich jak pomoc administracyjna, do bardziej technicznie zaawansowanych usług, takich jak edycja wideo. Poprzez świadczenie usług na żądanie, wirtualni asystenci mogą uwolnić czas dla swoich klientów i zaoszczędzić koszty na zadaniach, które niekoniecznie są głównym zajęciem ich klientów.

W tym kursie dowiesz się o podstawowych umiejętnościach koniecznych, aby stać się wirtualnym asystentem, i odkryć kilka dziedzin, w których można świadczyć usługi zdalnie. Jesteś ekspertem IT lub nie ma znaczenia: przedstawimy najpierw usługi, które nie wymagają zaawansowanych umiejętności technicznych, aby w drugiej części przejść do kilku przykładów bardziej technicznie zaawansowanych usług, aby zainspirować do ich rozwijania w przyszłości.

Czy jesteś zainteresowany udziałem w tym kursie? Stworzyliśmy formularz wstępnej rejestracji, aby informować Cię na bieżąco o rozpoczęciu kursu. W styczniu wyślemy do Was maile, abyście wiedzieli, kiedy się zarejestrować. Kurs będzie bezpłatny, ponieważ powstaje w ramach projektu współfinansowanego przez program Erasmus+ Komisji Europejskiej, The Virtual Assistant’s MOOC.

Zarejestruj się wstępnie na nasz MOOC tutaj!

Translate »